Ritar RT12260-F13 zárt ólomakkumulátor 12 V/26 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RT12260-F13
Márka:
Ritar
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Műszaki adatok:
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 26 Ah
Csatlakozó: F13
Belső ellenállás: 10 mOhm
Standard: Igen
Max. áram (A): 260 A
Maximális töltőáram: 7,8 A
Szélesség: 166 mm
Magasság: 125 mm
Mélység: 176 mm